Een hele goede dag. 
Duncan in vannacht niet heel vaak wakker geweest, en hij heeft eindelijk weer eens heerlijk geslapen.

En na een paar mindere dagen hebben heerlijk rustig aan gedaan met het opstaan. Duncan was als eerst wakker, en Mama moest Papa door middel van een knuffel wakker maken van Duncan.
Hier door lag Duncan dan ook gelijk in een deuk van het lachen.

We zijn halverwege de ochtend pas lekker naar beneden gegaan, en Duncan wil gelijk spelen met zijn treintjes.
Duncan is vandaag weer lekker vrolijk en druk, vele malen beter als de afgelopen dagen dus.

Nadat Mama de kleine boodschapjes heeft gehaald, gaan we daarna met zijn drietjes de grotere boodschappen halen en hierbij mag Duncan weer een autootje uitzoeken.

Weer thuisgekomen wil Duncan gelijk weer lekker spelen, en dit houd hij een hele tijd vol.
Dan komt zijn vriendje Jens met zijn Papa en Mama langs, Jens gaat lekker spelen met Duncan. En de ouders hebben het een en ander te bespreken met elkaar.

Aan het eind van de middag gaan Jens en zijn Papa en Mama ook weer naar huis, en dan gaan wij ons ook even klaar maken om te gaan eten.
Duncan wilde wel lekker aan tafel eten en dan lekker gourmetten.
Duncan was al lekker een stukje stokbrood aan het eten voordat we aan tafel zaten. Als we aan tafel zitten eet Duncan een paar patatjes en een stukje frikadel, en dan heeft hij weer genoeg.

Duncan mag weer lakker van tafel af en gaat lekker op de bank zitten.
Even later gaat hij lekker liggen, maar gaat dan toch weer zitten.
Hij vraagt of hij een toetje mag eten, maar hij moet heel even wachten.
Als Duncan eindelijk zijn toetje heeft eet hij deze voor de helft op en hoeft dan niet meer.

Na nog wat tv te hebben gekeken wil Duncan naar boven om met de treinbaan te spelen op zolder. Hier maakt Duncan een foutje en er ontspoort een trein. Duncan schrok hier een beetje van, maar Papa heeft Duncan uitgelegd wat hij dan snel moet doen.

Na een dik half uur zegt Duncan dat hij moe is, en Papa en Duncan zetten alle treinen weer op hun plekje terug.
Papa en Duncan gaan naar beneden, en we trekken Duncan zijn pyjama aan.

Duncan gaat lekker zijn bed in, en hij valt lekker na een goede dag heerlijk in slaap.




Commentaren 

Voeg Commentaar Toe

Vul onderstaand formulier in om je eigen commentaar toe te voegen.









Toevoegen Speciaal:


:ahh: :baby: :babyhuil: :babyknuf: :babydag: :babygr: :babyslaap: :bad: :badderen: :banana: :bananadance: :bignews: :bloos: :boodschap: :brancard: :bye: :byebye: :champagne: :cheer: :clap: :confetti: :crazy: :dokter: :dokter1: :dokter2: :dokter3: :douchen: :duim: :eten: :feest: :blauw: :rood: :fles: :friends: :gaap: :glimlach: :groepsdans: :happy: :hartje: :hosanna: :huilen: :humeur: :itsme: :ja: :kissing: :koninginnedag: :koud: :kus: :kwijl: :lachen: :licking: :lol: :lollegs: :mammaknuf: :nana: :notnormal: :ondeugend: :please: :popcorn: :schaaptel: :schateren: :shock: :slaapbank: :slapen: :zzz: :sleeping: :snif: :suf: :super: :superwink: :swing: :terminator: :threesome: :verdriet: :verjaardag: :verkouden: :verliefd: :vuurwerk: :wakkerworden: :wave: :wegen: :wekker: :welkomthuis: :winkelen: :ziek: :zielig: :zonnen: :bordjezwaai:

Bekijk Geuploade Afbeeldingen








Commentaren worden eerst gecontroleerd op dit Blog. Het commentaar moet eerst goedgekeurd worden door de Beheerder voordat het zichtbaar wordt op de site.